22.01.2017 16:00

Ohlášení z 22.1.2017

• K další bohoslužbě se sejdeme za týden v neděli 29. ledna 2017 opět v 9.30 zde v modlitebně.
  • Příští neděli se v 15 hodin koná instalace jáhna Ondřeje Pellara za kazatele rokycanského sboru a za kazatele střediska Diakonie Západní Čechy. Všichni jste zváni.
  • Biblické hodiny - pro děti je v úterý od 14 hodin, pro dospělé se bude konat v sobotu 4. února v 17 hodin ve farním bytě.
  • Pěvecký sbor má zkoušku v úterý od 17 hodin.
  • Pozvání z Diakonie, Tomáš Benda - rád bych Vás srdečně pozval na novoroční koncert plzeňského tria ACOUSTIX, který se uskuteční ve čtvrtek 26. ledna 2017 od 19:00 hodin v prostorách DEPO2015 (Presslova 14, 301 00 Plzeň). Na koncertě odstartujeme kampaň VODA POMÁHÁ a ve světové premiéře zazní píseň Voda je život (Hudba: Jirka Mucha, Text: Jan Eret), která se tímto stane hymnou kampaně a bude ji od samotného počátku doprovázet. Trio Acoustix bychom rádi představili jako první oficiální tvář - Vodonoše kampaně Voda pomáhá. Pro tento účel jsme v úterý natočili krátké video, které v rámci koncertu také pustíme.
  • Připomínám archovou sbírku, kterou staršovstvo vyhlásilo na pořízení nové podlahy v presbyterně.
  • A až při odchodu přispějete do sbírky, budou sice vaše peněženky o něco lehčí, ale vaše srdce radostnější, že jste podpořili sborovou práci.