07.10.2018 12:10

OHLÁŠENÍ NEDĚLE 7. října 2018

1) Dnešní bohoslužba je spojena s vysluhováním svátosti Večeře Páně. Ke Kristovu stolu jsou zváni bez rozdílu církevní příslušnosti všichni, kdo vyznávají Pána Ježíše jako Spasitele a kdo touží po odpuštění a smíření s Bohem i lidmi.
2) Za týden v neděli 14. října se sejdeme v 9:30 k rodinné bohoslužbě a po ní ke společnému obědu.
3) Ve čtvrtek 4. října zemřel emeritní synodní senior a farář ČCE Pavel Smetana. Rozloučení s ním bude zítra v pondělí 8. 10. ve 13:30 v kostele u Martina ve zdi v Praze. Oznámení najdete na nástěnce v chodbě.
4) V úterý se v 17 hodin sejde pěvecký sbor a jistě uvítá i nové členy.
5) Ve čtvrtek od 17:15 se koná schůzka konfirmandů a mládeže.
6) V sobotu 13. října se od 18:00 hodin bude konat biblická hodina pro dospělé tentokrát v Holoubkově u Gutů.
7) V neděli 21. října se v 11 hodin bude konat vernisáž výstavy obrazů malířky Radky Johany Ježové s názvem Tichem-světlem-chvěním.
8) V neděli 21. října se od 18 hodin bude v kostele konat varhanní koncert ke 100 letům vzniku ČR.
9) Staršovstvo po dohodě s rodiči usneslo, že konfirmace se bude konat v neděli 4. listopadu při dopoledních bohoslužbách.
10) V sobotu 3. listopadu se v Brně koná setkání učitelů nedělních škol. Další podrobnosti najdete na nástěnce. Učitelkám NŠ vřele doporučuji účast.

11) A ještě třešnička na dortu - krásně nadýchaný košíček mile přijme lehounce se snášející bankovky, které do něho zlehounka pustíte hned po té co je vyjmete ze své peněženky.